Výměna - vrácení zboží - reklamace

Jak můžu zrušit objednávku?

Pokud zjistíš, že jsi se unáhlil/a a chceš objednávku zrušit, prosím dej nám neprodleně vědět na napis.mi@dekerski.com nebo na tel. + 420 774 063 126. Nezapomeň uvést číslo objednávky, abychom mohli Tvoji žádost co nejrychleji vyřešit.

 

Chci zboží vyměnit

Výměna zboží přes Zásilkovnu je ZDARMA.

Chápeme, že při objednávce na Internetu nemáš možnost si zboží předem vyzkoušet. Velikost nebo jeho barva může vypadat ve skutečnosti jinak než na monitoru.  Pokud ti dorazilo zboží, u kterého ti nevyhovuje velikost nebo barva, je možnost vyměnit zboží za to správné. Co nejdříve nás kontaktuj na napis.mi@dekerski.com nebo na tel. +420 774 063 126, abychom požadované zboží mohli odložit k výměně.

Budeme potřebovat následující informace:  číslo objednávky, jaké zboží jsi obdržel/a (model/barva/velikost) a za jaké zboží ho chceš vyměnit (velikost nebo barva).

Po potvrzení výměny telefonicky nebo emailem, zabal zboží do balíku. Dbej prosím na to, aby bylo zboží s původní cedulkou, nenošené, čisté, neprané a nepoškozené. V opačném případě nemusíme zboží přijmout.

Přidej vyplněný formulář pro výměnu zboží, který najdeš zde: Výměna zboží. Takto připravenou zásilku  s označením “VÝMĚNA ZBOŽÍ” odnes nejpozději do 14 dnů od převzetí zásilky do nejbližší pobočky Zásilkovny.

Pracovníkům pobočky je třeba sdělit kód 99827212. Obsluha podacího místa sama vytiskne štítek a nalepí ho na zásilku. Na pobočce Zásilkovny nebudeš nic platit. Zásilkovna standardně nevydává potvrzení o převzetí balíčku, ale na Tvoji žádost Ti ho vydají. Výměnu zdarma je možné provést jen jednou.

Pobočky Zásilkovna.cz najdeš zde.

 

Pokud nechceš zboží posílat přes Zásilkovnu, zašli ho prosím na adresu:

Dekerski Design

David Filip

Libušina 2498

Teplice

41501

 

My ti zboží vyměníme za požadovanou velikost, nebo barvu a pošleme zpět. Pokud je cena požadovaného zboží odlišná od původní, rozdíl z ceny vyrovnáme po domluvě bankovním převodem.

 

Chci vrátit peníze

Vrácení zboží přes Zásilkovnu je ZDARMA.

Pokud ti z jakéhokoliv důvodu nebude náš výrobek vyhovovat, máš možnost ho do 14 dnů od převzetí vrátit a dostat zpět své peníze. Nepoužité zboží v originálním balení zabal do balíku. Dbej prosím na to, aby bylo zboží s původní cedulkou, nenošené, čisté, neprané a nepoškozené. V opačném případě nemusíme zboží přijmout.

Přilož vyplněný formulář o odstoupení od kupní smlouvy, který najdeš zde: Odstoupení od smlouvy . Takto připravenou zásilku s označením “VRÁCENÍ ZBOŽÍ” odnes nejpozději do 14 dnů od převzetí zásilky do nejbližší pobočky Zásilkovny.

Pracovníkům pobočky je třeba sdělit kód 99827212. Obsluha podacího místa sama vytiskne štítek, nalepí ho na zásilku. Na pobočce Zásilkovny nebudeš nic platit. Zásilkovna standardně nevydává potvrzení o převzetí balíčku, ale na Tvoji žádost Ti ho vydají.

Pobočky Zásilkovna.cz najdeš zde.

 

Pokud nechceš zboží posílat přes Zásilkovnu, zašli ho prosím na adresu:

Dekerski Design

David Filip

Libušina 2498

Teplice

41501

 

Neposílej nám zboží zpět formou dobírky! Zboží vrácené tímto způsobem nemůžeme převzít a tím pádem se prodlouží i doba, než ti budou vráceny peníze zpět. Pokud byla dodržena 14ti denní lhůta na vrácení zboží, výrobky nejeví známky nošení/používání a je vráceno v původním stavu, vrátíme ti plnou výši zaplacené částky včetně poštovného. Peníze vracíme v co nejkratší možné době. Zpravidla do 7 dnů od doručení vráceného zboží.

 

Vrácení peněz probíhá následovně:

  • Pokud jsi platil/a zboží na dobírkunapište nám prosím do formuláře také číslo účtu, na který Ti můžeme vrátit peníze.
  • Pokud jsi platil/a online platební kartou, vrátíme Ti peníze zpět na kartu.
  • Pokud jsi platil/a bankovním převodem, vrátíme Ti peníze zpět na stejný účet, ze kterého nám platba přišla

 

Chci zboží reklamovat

Na veškeré zboží zakoupené na e-shopu Dekerski design se vztahuje zákonná záruka 24 měsíců. Reklamace jsou řešeny dle platné legislativy ČR resp. platné novely Obchodního zákoníku ČR. Podrobnosti najdeš v našich Obchodních podmínkách zde: Obchodní podmínky 

Pro usnadnění vyřízení reklamace nás prosím nejdříve kontaktuj na napis.mi@dekerski.com nebo na tel. + 420 774 063 126. Domluvíme se na dalším postupu.

Pokud bude třeba, reklamované zboží zabal do balíku, přilož kopii daňového dokladu a vyplněný formulář pro  reklamaci, který najdeš zde: Reklamace . Takto připravenou zásilku s označením „REKLAMACE“ pošli ZDARMA přes jakoukoliv pobočku Zásilkovny (Pošleme Ti štítek).

Pobočky Zásilkovna.cz najdeš zde.

 

Pokud nechceš zboží posílat přes Zásilkovnu, zašli ho prosím bez dobírky na adresu:

Dekerski Design

David Filip

Libušina 2498

Teplice

41501

 

Za okamžik uplatnění reklamace se považuje okamžik, kdy prodávající obdržel od kupujícího reklamované zboží.

Po obdržení reklamace tě budeme v zákonné lhůtě (maximálně do 30ti dnů) informovat e-mailem nebo telefonicky o posouzení reklamace s návrhem jejího řešení. V případě posouzení reklamace jako oprávněné bude zboží:

• OPRAVENO A ZASLÁNO ZPĚT
(v případě odstranitelných vad nezpůsobených uživatelem nebo nesprávným užíváním)

• VYMĚNĚNO ZA NOVÉ, NEBO VRÁCENY PENÍZE
(v případě neodstranitelných vad nebo výrobních vad nezpůsobených uživatelem)

V případě posouzení reklamace jako neoprávněné bude zboží zasláno zpět kupujícímu s vyrozuměním o zamítnutí reklamace a jeho odůvodněním. V případě nesouhlasu kupujícího se zamítnutím reklamace se řeší případy dle platných zákonů ČR.