UPOZORNĚNÍ- Vzhledem k aktuální situaci posíláme v tuto chvíli objednávky pouze na fungující pobočky Zásilkovny nebo kurýrem DPD. Platba je možná pouze převodem nebo online kartou. Děkujeme za pochopení.

Lunch bag design Pánská volenka

Ekologický. Praktický. Šik. 

 

Náš super truper lunch bag strčí všechny igelitky do kapsy. Variabilní naplň ho dobrotami nebo sroluj do úhledné mini taštičky. Pratelný - vydrží ti věky.

 

Lunch bag je vyroben z naší vlastní autorské látky s designem Pánská volenka. 100% bavlna vysoké gramáže (395g/m2) mu dává pevnost a tvar. Naše látka vzniká v Berlíně a je v souladu s certifikátem OEKO-Tex Standard 100, který ti zaručuje zdravotní nezávadnost. Vnitřek je z pevnější látky české výroby v decentním natural tónu. Na straně je doplněn černou tkanou etiketou Dekerski design.

 

Lunch bag lze regulovat díky posuvnému popruhu.  Popruh a přezka jsou vyrobeny z kožených a gumových zbytků z nábytkářského a obuvnického průmyslu. Jinak nepotřebné zbytky jsou rozdrceny a znovu stlačeny. Et Voilá! Tenhle recy pásek je na světě! Jelikož nepatří do pračky, připevnili jsme ho vyndavacími nýtky. Jednoduše je z vnitřní strany odšroubuješ.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
890 Kč
Kategorie: Lunch bag
Položka byla vyprodána…

  • vnější látka Nina: 100% bavlna, 395 g/m2
  • vnitřní látka:  80% bavlna, 20% polyester, 145 g/m2
  • barva etikety: černá
  • popruh a přezka: materiál -recyklovaná kůže a guma , vyrobeno v Něměcku
  • popruh a přezka: upevněny šroubovatelnými kovovými nýtky
  • rozměry: výška 35 cm, šířka 31cm, rozšiřitelné dno 13cm, délka popruhu 45cm
  • UPOZORNĚNÍ: popruh a přezka jsou citlivé na vodu, NESMÍ prát v pračce, před praním je třeba nýty povolit z vnitřní strany lunch bagu a pásek, přezku a nýty nechat v suchu, po vyprání a usušení lunch bagu opět šroubováním nasadit